Úsměv, prosím!

13. září 2009 v 12:08 | VeRCulQuA |  CELEBS

Victoria Beckham se objevuje v záři reflektorů už léta a fotografové si za tu dobu všimli,že se nikdy se neusmívá.
Když ještě Beckhamovi bydleli v Londýně, kde často vládne pochmurné počasí, nikdo se nad tím ani nepozastavil. Až poté, co se přestěhovali do optimistické a slunné Californie, se bývalá Posh Spice stala terčem kritiky. Důvod? Kdykoli se objeví někde na veřejnosti, namísto zářivého úsměvu jen nepatrně pozvedne koutky anebo našpulí rty, čímž působí nepřístupně a naštvaně. Victoria se přitom brání zcela prozaicky: nikdy se prý nenaučila hollywoodský úsměv a v palbě blesků z fotoaparátů se zkrátka necítí ve své kůži.
V rozhovoru pro americkou Elle doslova řekla: "Cítím se nejistá, což je možná důvod, proč občas působím příliš vážně. Nejsem typ člověka, který by si pózování na červeném koberci užíval. Vždycky tam sice jdu,ale jen abych udělala,co se ode mě čeká, a pak rychle spěchám domů k dětem," přiznává jedna z nejsledovanějších žen světa. Victoria byla nedávno poctěna nabídkou na post speciální porotkyně v pěvecké soutěži American Idol. Paradoxně zde může být její kamenný výraz spíše výhodou, alespoň si u soutěžících zjedná pořádný respekt.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sab Sab | Web | 14. září 2009 v 20:22 | Reagovat

...no, já jsem s ní viděla několik videí na youtube a jako důvod "neusmívání se" řekla, že když se pousměje, tak se jí ve tváři vytvoří takové ďolíčky a pak vypadá jako 13-ti letá holka! :-D Proto se nesměje! Je přesvědčená, že jí to prostě nesluší! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama